Perfumy Geoffrey Beene - męskie

Geoffrey Beene to amerykańska marka specjalizująca się w kreowaniu niebanalnych zapachów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Perfumy tej marki cechują się niepowtarzalną głębią oraz ponadprzeciętną trwałością. Zapachy spod szyldu Geoffrey Beene stworzone zostały w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, co dowodzi ich ponadczasowości oraz udowadnia, że perfumy te weszły już do kanonu klasycznych zapachów na każdą okazję. W sklepie internetowym perfumy.pl znajdą Państwo perfumy Geoffrey Beene w przystępnych, niewygórowanych cenach.

Jednym z flagowych i najbardziej rozpoznawalnych zapachów marki Geoffrey Beene jest Eau de Grey Flannel w formie wody toaletowej. Perfumy te przeznaczone są dla eleganckich, a jednocześnie nowoczesnych mężczyzn, którzy poszukują idealnego zapachu głównie do noszenia na co dzień. Jeśli chodzi o dominujące nuty zapachowe, to na pierwszy plan wysuwają się akordy drzewne i korzenne. Po dłuższym czasie wyczuwalne są również aromaty cytrusowe i lekko kwiatowe. Perfumy te są idealnie do noszenia przede wszystkim wiosną oraz latem, kiedy szukamy raczej lżejszych zapachów, cechujących się delikatnością i subtelnością.

Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, perfumy Geoffrey Beene są naprawdę tanie, a jednocześnie niesamowicie trwałe. Z tego powodu marka ta bez wątpienia zasługuje na zainteresowanie. Perfumy Geoffrey Beene sprawdzą się również doskonale jako miły upominek na każdą okazję dla bliskiego naszemu sercu mężczyzny.

pixel