Lancome Tresor zestaw - woda perfumowana 50 ml + balsam do ciała 50 ml + żel pod prysznic 50 ml
opis produktu
W skład eleganckiego zestawu dla kobiet Lancome Tresor wchodzi woda perfumowana o pojemności 50 ml, a także nawilżający balsam do ciała (50 ml). Zapach ten został wydany w 1990 roku i od tego czasu cieszy się uznaniem wśród zakochanych w eterycznych, orientalno-kwiatowych aromatach pań. Kompozycja zapachowa wyróżnia się delikatną projekcją, francuską elegancją i ponadczasową klasą.
Nutami głowy otwierającymi Lancome Tresor są delikatna i zmysłowa róża oraz czarna porzeczka, które oczarowują i zapraszają do bliższego zapoznania się z zapachem. W kwiatowym, oszałamiającym sercu króluje bez, a także esencjonalna magnolia, zrównoważone przez nuty bazy, czyli drzewo sandałowe i wanilię. Wszystkie te nuty wzajemnie się uzupełniają, przenikają i oczarowują, spowijając noszącą ten zapach kobietę zmysłowym, ledwie uchwytnym orientalno-kwiatowym welonem.
Zestaw Lancome Tresor dostępny jest w eleganckim pudełku o intensywnym różowym kolorze, ozdobionym grafiką przedstawiającą słynną wieżę Eiffla – symbolizującą francuskie korzenie firmy Lancome.
- Marka:Lancome
- Seria: Tresor
- Grupa: orientalno-kwiatowe
- Płeć:dla kobiet