Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Darmowe zwroty

Darmowe zwroty

Kupione u nas towary zwrócisz za darmo w Paczkomacie.

Masz na to aż 100 dni od daty dostarczenia paczki.

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany produkt nie będzie Ci się podobał lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z usługą Szybkie zwroty Inpost Paczkomaty kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Możesz również skorzystać z dodatkowego terminu zwrotu wydłużonego do 100 dni! Bez dodatkowych kosztów. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty formularz, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej za pośrednictwem paczkomatu.


Jak skorzystać z darmowego zwrotu InPost w 3 prostych krokach?

1 Kliknij i wypełnij formularz Zgłoś zwrot elektronicznie wybierając opcję Chcę zwrócić produkt

Jeżeli dokonujesz zwrotu jako klient zalogowany wybierz zamówienie, które chcesz zwrócić.
W innym wypadku wpisz numer zamówienia i podaj adres mailowy lub numer telefonu podane podczas składania zamówienia.

Wypełnij krótki formularz zwrotu, wybierz sposób zwrotu produktów i formę zwrotu należności.

Aby skorzystać z dodatkowego terminu zwrotu, wydłużonego do 100 dni, zwracane produkty nie mogą nosić śladów otwierania ani używania, muszą zostać zwrócone w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Możliwość zwrotu towarów w ciągu 100 dni nie narusza ani nie ogranicza praw konsumenta do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2014 r. o prawach konsumenta.
2 Przygotuj i nadaj paczkę Przygotuj paczkę - usuń starą etykietę, jeśli używasz tego samego pudełka, w którym otrzymałaś zamówienie.
Na kartonie umieść kod zwrotu np. długopisem lub pisakiem.

Nadaj paczkę w Paczkomacie - na ekranie Paczkomatu wybierz opcję “Chcę wysłać paczkę”, następnie podaj otrzymany wcześniej kod.
Umieść paczkę w skrytce. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek.
3 Zwrot pieniędzy Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zwrotu środków dokonać najszybiej jak to jest możliwe.

Zazwyczaj zwrot pieniędzy dociara do klienta w ciągu max. 7 dni roboczych, od otrzymania przez nas zwrotu.

Jeżeli korzystają Państwo z prawa zwrotu w dodatkowym terminie do 100 dni, wówczas zwrotowi podlega tylko cena zwróconych produktów, nie są zwracane ewentualne koszty dostarczenia rzeczy.

Aby skorzystać z dodatkowego terminu zwrotu, zwracane produkty nie mogą nosić śladów otwierania ani używania, muszą zostać zwrócone w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.
Zwrotu możesz również dokonać bezpośrednio na stronie szybkiezwroty.pl

W przypadku wyboru tej metody zwrotu prosimy o dołączenie papierowego formularza zwrotu. Prosimy również o podanie numeru konta do zwrotu pieniędzy w przypadku płatności za zamówienie kurierowi za pobraniem.


Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

  • Włóż odpowiednio zabezpieczony towar do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Udaj się do dowolnego Paczkomatu w Polsce - w każdym z nich nadasz samodzielnie paczkę z przesyłką zwrotną z naszego sklepu.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixel