Darmowe zwroty

Kupione u nas towary zwrócisz za darmo w paczkomacie.

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany produkt nie będzie Ci się podobał lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z usługą Szybkie zwroty Inpost Paczkomaty kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty formularz, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej za pośrednictwem paczkomatu.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

Dzięki integracji naszego sklepu z usługą Szybkie zwroty Inpost Paczkomaty kupujesz bez stresu i obaw!

1 Kliknij i wypełnij formularz W formularzu na stronie szybkiezwroty.pl uzupełnij dane dotyczące zamówienia.
Poczekaj chwilę na potwierdzenie i kod - otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę w Paczkomacie. Kod zwrotu ważny jest 72h.
2 Przygotuj i nadaj paczkę Przygotuj paczkę - usuń starą etykietę, jeśli używasz tego samego pudełka, w którym otrzymałaś zamówienie.
Na kartonie umieść kod zwrotu np. długopisem lub pisakiem.

Nadaj paczkę w Paczkomacie - na ekranie Paczkomatu wybierz opcję “Chcę wysłać paczkę”, następnie podaj otrzymany wcześniej kod.
Umieść paczkę w skrytce. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek.
3 Zwrot pieniędzy Zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu max. 5 dni roboczych, od otrzymania przez nas zwrotu.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

  • Włóż odpowiednio zabezpieczony towar do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Udaj się do dowolnego Paczkomatu w Polsce - w każdym z nich nadasz samodzielnie paczkę z przesyłką zwrotną z naszego sklepu. Wszystkie Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Paczkomat znajdujący się na etykiecie jest jedynie sugerowany i nie obliguje Cię do nadania w nim paczki zwrotnej.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixel