Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

Informacja o prawie do odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Wyłącznie Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin 14 dni liczy się od dnia następnego od momentu objęcia przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, w posiadanie Towaru.

  2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo wypełnić elektroniczny formularz zwrotu Chcę zwrócić produkt lub poinformować nas, czyli firmę Perfumy.pl Agnieszka Skoneczna, telefon 531 303 901, e-mail sklep@perfumy.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie można sformułować samodzielnie lub skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy (plik w wersji PDF).

  3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  4. Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z wydłużonego terminu zwrotu do 100 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z dodatkowego terminu zwrotu, zwracane produkty nie mogą nosić śladów otwierania ani używania, muszą zostać zwrócone w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

  5. Możliwość zwrotu towarów w ciągu 100 dni nie narusza ani nie ogranicza praw konsumenta do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

  6. Promocja obowiązuje do zamówień złożonych po 16.11.2022r. i trwa do odwołania.

Skutki odstąpienia od umowy

  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

  2. Jeżeli korzystają Państwo z prawa zwrotu w dodatkowym terminie do 100 dni, wówczas zwrotowi podlega tylko cena zwróconych produktów, nie są zwracane ewentualne koszty dostarczenia rzeczy.

  3. Proszę odesłać lub przekazać nam paczkę z produktem/produktami na adres Perfumy.pl Agnieszka Skoneczna, Kalisz ul. Szlak Bursztynowy 1, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
pixel