Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regulamin promocji Rabat 23 % na trzeci produkt.

REGULAMIN AKCJI Rabat 23 % na trzeci produkt.

1) Promocja obowiązuje od 01.02.2023r. do 28.02.2023 lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

2) Warunkiem uzyskania rabatu 23% na trzeci produkt jest zakup przynajmniej 3 produktów, przy czym rabatem objęty

zostanie tańszy produkt. 

3) Promocja dotyczy wszystkich produktów ze sklepu perfumy.pl łącznie z tymi, które już są w promocyjnych cenach. 

5) W jednym zamówieniu można uzyskać tylko jeden rabat: 23% na trzeci produkt.

6) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi lub promocjami np. rabat za zapisanie się do newslettera, oraz nie dotyczy kart podarunkowych. 

7) Realizacja promocji:

w podsumowaniu zamówienia w koszyku wartość produktu biorącego udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona o 23% od wartości wyjściowej zgodnie z regułą podaną w tym regulaminie. 

8) Zwrot towaru:

W przypadku pełnowartościowego zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (2 produkty w cenie regularnej + produkt z rabatem 23%) lub wyłącznie produktu objętego rabatem 23% Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu (lub produktów) inicjującego promocję (produkt w cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu uzyskanego na trzecim, promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.

9) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: sklep@perfumy.pl . 

pixel