Davidoff Champion

Davidoff Champion to linia stworzona z myślą o mężczyznach, dla których ważną rolę w życiu odgrywa aktywność fizyczna. Flakon w postaci sztangi skutecznie przyciąga wzrok, a intensywny zapach rozpieszcza zmysł węchu. Woda toaletowa, którą oferujemy Panom została skomponowana z najlepszych, idealnie dobranych składników. Na zapach składają się nuty galbanum, szałwii muszkatołowej, bergamotki, cytryny, mchy dębowego oraz cedru.

Wybierając zapachy z serii Davidoff Champion, Panowie mogą być przekonani o słuszności podjętej decyzji. Dostępne w naszym sklepie internetowym wody toaletowe charakteryzują się tylko intensywnym zapachem, ale i niezwykłą trwałością. Te istotne cechy docenią z pewnością sportowcy oraz Panowie, którzy konsekwentnie dążą do osiągania zamierzonych celów oraz podejmowania się nowych wyzwań.

Niebanalne rozwiązanie, którym jest woda toaletowa Davidoff Champion przeznaczona jest głównie dla mężczyzn twardo stąpających po ziemi, w których drzemie pragnienie zwyciężania oraz pozostawania na szczycie. To cechy, którymi wyróżnia się każdy sportowiec. Połączenie wielu nut zapachowych sprawia, że chwile przyjemnego zmęczenia, adrenaliny, ciężkiego wysiłku, mogą zostać skutecznie dopieszczone przez zapach z serii Davidoff Champion.

Jeżeli nie wyobrażasz sobie kolejnych dni bez wykonywania ćwiczeń fizycznych, cenisz nowe doznania i jesteś spragniony kolejnych sukcesów - spraw, by ten zapach pomógł w osiąganiu codziennych celów. Wszystko to dzięki połączeniu szałwii muszkatołowej i galbanum. Te dwa składniki sprawią, że endorfiny zawładną Twoim ciałem. Niezapomnianych chwil euforii dostarczy natomiast cedr połączony z aromatem mchu dębowego. Całości dopełnia natomiast bergamotka i cytryna, które niosą ze sobą orzeźwienie.

pixel