Calvin Klein ck IN2U Him

Jak młody, dynamiczny mężczyzna może za pomocą zapachu zamanifestować swój indywidualizm? Oczywiście sięgając po męskie wody toaletowe od Calvina Kleina z serii CK IN2U Him, która powstała w 2007 roku właśnie jako swego rodzaju manifest młodego pokolenia mężczyzn, które weszło w dorosłość na początku nowego millenium. Za ostateczną formę tego zapachu odpowiedzialne jest niesamowicie kreatywne trio uznanych perfumiarzy - Carlos Benaim, Bruno Jovanovic oraz Jean-Marc Chaillan. Zdecydowanie eliksiry zapachowe z tej linii budzą skojarzenia z wolnością, która dla każdego pana, niezależnie od wieku, jest jedną z wartości nadrzędnych. Oprócz tego zapachy CK IN2U Him są subtelną, ale wyrazistą pochwałą męskiej zmysłowości, którą z pewnością każdy pan chciałby czasem podkreślić, chociażby wybierając się na romantyczną kolację ze swoją drugą połówką.

Z pewnością zapachy z serii CK IN2U Him już od pierwszej chwili po rozpyleniu urzekają niebanalnym połączeniem kontrastowych akordów, na które składają się liście pomidora oraz cytryna. Z czasem pierwsze skrzypce zaczynają grać nuty serca, w których dominuje rzadko spotykany składnik kompozycji zapachowych, jakim jest ziarno kakaowca. Z kolei baza w tej kompozycji jest bardzo klasyczna, a jednocześnie pełna seksapilu, dzięki obecności aromatów cedru, białego piżma i wetywerii.

Nasz sklep internetowy posiada zapachy z tej bijącej rekordy popularności kolekcji od Calvina Kleina w cenach, które z całą pewnością zachęcają do zakupu, zarówno do własnej kolekcji perfum, jak i na prezent.

pixel