Mercedes-Benz Select woda toaletowa 100 ml
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 249,00 zł
opis perfum Mercedes-Benz Select woda toaletowa 100 ml
Mercedes-Benz Select to współczesne, wydane w 2018 roku perfumy dla mężczyzn autorstwa Oliviera Crespa o szyprowo-drzewnych charakterze. Soczysta i radosna kompozycja odznacza się nowoczesnym podejściem do wykorzystania w męskich perfumach szypru z jego charakterystyczną szorstkością. Cresp uzyskał ten efekt dzięki wykorzystaniu nuty zapachowej czarnej porzeczki o wyjątkowych, zniuansowanych właściwościach. Ta esencja wnosi w perfumy zarówno nuty zielonych liści, drzewnego krzewu, jak i kwaskowatość jagód. To właśnie czarna porzeczka otwiera kompozycję zapachową Mercedes-Benz Select w połączeniu z bergamotką.
W nutach serca pojawiają się rześkie aromaty mięty oraz jabłka, a nuty bazowe stanowią ambroksan, piżmo i paczula. Typowo męski zapach pozbawiony jest zbędnej słodyczy, ma w sobie natomiast zbalansowany, owocowy i dopełniony wytrawnymi, pikantnymi i drzewnymi składnikami towarzyszącymi. Woda toaletowa zamknięta w minimalistycznym, niebanalnym flakonie o pojemności 100 ml sprawdzi się zarówno jako zapach na lato, jak i do biura.
Opinie Mercedes-Benz Select 100 ml
4.86
Liczba wystawionych opinii: 7
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Bardzo męskie perfumy, które jakiś czas temu zakupiłam narzeczonemu z okazji jego święta. Na uwagę zasługuje zarówno piękny zapach (mocnego, odważnego, pewnego siebie mężczyzny), ale także nowoczesny design perfum, który przykuwa wzrok. Polecamy!
JEST OK
2020-11-16ROBERT, KOMORNIKI
Zapach elegancki, ale moim zdaniem dość minimalistyczny. Sprawdza się na wiele okazji.
2020-04-03Piotr, Warszawa
Używam kosmetyków różnych firm, w sumie lubię eksperymentować z zapachami, i jeśli stwierdzę, że jakiś mi nie pasuje, to już takiej wody nie kupuję więcej. Na Mercedesa skusiłem się od razu, po prostu dlatego, że jego zapach jest zniewalający, przynajmniej dla mnie. Nie za słodki, lekko cytrusowy, no i to eleganckie opakowanie, które powala swoją estetyką i dbałością o każdy szczegół. Oczywiście, za wodę trzeba sporo zapłacić i zdaję sobie sprawę, że dla wielu może być ona droga, ale naprawdę warto. Dla mnie Mercedes jest wodą uniwersalną, pasuje mi zarówno do pracy, jak i do jazdy w weekend na rowerze, i jest obecnie moją ulubioną.
Odlot! To był pierwszy komentarz mojego chłopaka, gdy wręczyłam mu tę wodę na rocznicę zaręczyn. I jest to opinia dla mnie najważniejsza. Mimo że jakiś czas jesteśmy razem, to trochę się bałam, czy trafię dokładnie w jego gust, gdyż często zmienia kosmetyki i używa tylko tych topowych. Na szczęście po prostu oszalał na punkcie tego Mercedesa, powiedział, że dawno nie miał wody o tak fajnym i ciekawym zapachu, który doskonale mu pasuje na dzień do pracy i na wieczór, gdy gdzieś sobie wyskakujemy. Mnie się z kolei bardzo podoba flakon, widać w nim estetykę wykonania, a przede wszystkim jest bardzo wygodny w użyciu, bo wypróbowałam podczas kupowania.
2020-03-24Ola, Stalowa Wola
Stosukowa nowość, która zasługuje na słowa uznania. Bardzo ładny i oryginalny zapach w dobrej cenie.
2019-07-17Kacper, Warszawa
Perfumy wskazała mi ekspedientka w Douglasie. Początkowo podszedłem do nich dość sceptycznie, bo kojarzą mi się z zapachem innej firmy, ale ostatecznie je kupiłem. Z ciekawości chciałem przyjrzeć się im bliżej. Trwały, ładny zapach. Długo utrzymuje się na skórze. Polecam go na upalne dni. Zapach lekko owocowy: kompozycja czarnej porzeczki i jabłka z dodatkiem delikatnego aromatu drewnianego. Przyciąga uwagę innych osób, bo jest swiezy i tajemniczy. Eleganckie opakowanie. Ogólne wrazenie bardzo pozytywne. To będzie przebój. Dla mnie perfumy skrojone na 5. Na 100 procent wrócę kolejny flakon.
2019-07-17Norbert, Poznań