Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Zaskakujące i zmysłowe perfumy o zapachu piernika
Bez wątpienia najbardziej znanym, lubianym i utalentowanym piernikiem na świecie jest sympatyczny bohater kreskówek - Ciastek. Jeżeli mielibyśmy jednak wskazać najbardziej popularny zapach piernikowy, to rodzi się tu problem. Wynika to z faktu, że piernik nie jest jednolitym aromatem. W zależności od składników, ma z goła odmienny charakter, często bardzo różny. Ale dzięki temu piernikowe perfumy potrafią być tajemnicze, zaskakujące, jednym słowem - niesamowite.
Czytaj więcej
Aromatyczne i pełne natury perfumy o zapachu trawy
Każdy z nas ma swoje ulubione linie zapachowe, do jakich uwielbia powracać i których aromat zniewala bezlitośnie nozdrza i duszę, sprawia, że czujemy się naładowani pozytywną energią. Jedną z takich woni jest zapach świeżo skoszonej trawy. Przenosi nas na łono czystej natury, na kwieciste łąki i pola, pełne kwitnącej, wyrazistej zieleni. Trawa w perfumach wybitnie relaksuje, niesamowicie odświeża, uwalnia lawinę pozytywnych skojarzeń jak i całą masę dobroczynnych endorfin.
Czytaj więcej
Najpiękniejsze perfumy damskie na wiosnę
Perfumy na wiosnę to szereg aromatycznych, subtelnych i lekkich kompozycji łączących w sobie kwiatowe, cytrusowe, morskie czy orientalne nuty zapachowe. W artykule przedstawiamy najpiękniejsze wiosenne perfumy damskie, które doskonale sprawdzą się w cieplejsze, słoneczne dni. Wśród nich każda kobieta znajdzie zapach idealny dla siebie.
Czytaj więcej
pixel