Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walentynkowe prezenty - zapachy dla niej i dla niego

2018-02-07
Walentynkowe prezenty - zapachy dla niej i dla niego

Święto zakochanych w Europie zaczęto obchodzić już w czasach średniowiecza. Uznawano, że skoro 14 lutego swoje imieniny obchodzi święty Walenty - patron zakochanych, to dzień ten powinien w całości należeć właśnie do nich. Zwyczajowo w Walentynki wysyłało się ukochanej osobie wyznania miłosne, najczęściej listem. Dziś Walentynki to dzień, który pary najczęściej spędzają razem, intensywniej o sobie myślą, a przede wszystkim - wręczają sobie prezenty. O ile sama tradycja obdarowywania się upominkami jest miła i przyjemna, o tyle często poprzedza ją spora ilość wyrwanych z głowy włosów z pytaniem: co kupić? W sieci natkniemy się na całą masę pomysłów, które mogą przyjść nam z pomocą, kiedy nie wiemy, co uszczęśliwi naszą drugą połówkę. W najczęstszych podpowiedziach znajdziemy kwiaty, słodkości, wspólne wyjście do kina, czy romantyczną kolację, najlepiej własnego autorstwa.

Są jednak prezenty, które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze przynoszą taką samą radość: mowa o perfumach. Perfumy uznawane są za najlepsze prezenty na walentynki z kilku powodów: możemy doskonale dopasować je do naszej drugiej połówki. Zapachy nie są uniwersalne, zawsze mogą podkreślać naszą osobowość, naturę, odzwierciedlać podejście do życia. To prezent, który nie kończy się wraz z dniem 14 lutego, ale służy nam przez kolejne miesiące, często pomagając pamięcią wrócić do okazji, w której go otrzymaliśmy. Pięknym zapachem możemy też spełnić nasze oczekiwania względem partnera, bo kupujemy takie perfumy, które podobają się również nam samym.

Oto kilka propozycji, które sprawią, że te Walentynki będą absolutnie wyjątkowe:

Calvin Klein - Obsession Night - Kiedy tajemnica zamknięta jest w butelce

Ten kwiatowo-orientalny zapach, to propozycja dla kobiety, która lubi czuć się wyjątkowa, tajemnicza i zmysłowa. Z pewnością ta, która je dostanie, poczuje się pewna siebie i doceniona, bo to zapach dla tych, którzy lubią być w centrum uwagi. Podkreślą też energiczną naturę swojej właścicielki, idealne zarówno na długie letnie wieczory w towarzystwie znajomych, jak i pełne wyzwań dni w pracy.

DKNY - Be Deliciuos - Zmysłowość i świeżość w nowoczesnym wydaniu

Już sam kształt i wygląd flakonu, w którym kryje się ten piękny zapach, ucieszy kogoś, kto zostanie nim obdarowany. W ślicznym, szklanym jabłku kryje się rozkosz w postaci owocowego, świeżego aromatu jabłka z dodatkiem egzotycznych kwiatów. Doskonały wybór dla silnej, energicznej kobiety, której w ten piękny sposób możemy dać do zrozumienia, jak bardzo ją za tę siłę kochamy. Jeśli piękniejsza połówka pary na co dzień jest osiągającą sukcesy zawodowe bizneswoman - to zapach właśnie dla niej.

Mercedes-Benz Man - Po prostu doskonałe

Który z mężczyzn nie marzy o wspaniałym i eleganckim samochodzie ze słynną gwiazdą na masce? Ta doskonałość została teraz zamknięta w butelce. Perfumy, które odzwierciedlają charakter marki to idealny prezent dla mężczyzny, który ceni sobie wartości przez nią reprezentowane i chciałby poczuć jej ducha: sportu, elegancji, niesamowitej szybkości. Walentynkowa torebka z takim prezentem w środku ucieszy panów, dla których jakość jest w życiu bardzo ważna.


Idealny prezent na Walentynki? Perfumy.
Dostępna gama zapachów, z których każdy posiada własną historię, to doskonały pomysł zarówno dla niej, jak i dla niego. Perfumy wciąż pozostają prezentem eleganckim i niebanalnym, a dobrze dobrane do partnera doskonale podkreślą nasze uczucia, bez żadnych słów. W tym roku zmartwienie o brak pomysłu na walentynkowy prezent już nie istnieje. Jednym kliknięciem możemy uczynić ten dzień wyjątkowym.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel